International Preschool of Gdansk
80-531 Gdańsk, ul. Sucha 29

Bank account number: BGŻ  BNP PARIBAS 92 1600 1462 1837 4600 5000 0001

Phone: +48 58 342 31 00

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Secretary's office open hours: 7:30 am - 3:30 pm 

managing staff:

Wojciech Błaszkowski - managing director Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Małgorzata Kilian-Pieczonka - IPG director, PYP coordinator Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

secretary's office:

Joanna Jefimik - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

accountancy:

Joanna Morawska - HR and finance specialist Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

fees department:

Aneta Lamparska - fees department Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

 

Personal data protection inspector - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.