preschoolduty2022 01W czasie wakacyjnego dyżuru, nasze przedszkole oferuje całą masę zabawy! Przekonacie się o tym zaglądając do galerii i dołączając do naszej drużyny poszukiwaczy letnich przygód! 

 

Gallery 

 

Bartosz Czech (07.07.2022)

ipgrecruitment2022posterpl

sportschildrensdayipg 01W dniu 1-go czerwca nasze przedszkolaki brały udział w wydarzeniu zwanym Sprintem do maratonu tj. VIII Ogólnopolskim Biegu Przedszkolaka, którego organizatorem jest czasopismo Bliżej Przedszkola. Celem tej akcji jest popularyzowanie biegów wśród dzieci, propagowanie zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu. Każda grupa wybrała wcześniej jeden z kolorów flagi olimpijskiej: Juniors - zielony, Seniors - zółty, Pre-0 - niebieski, 0A - czarny, 0B - czerwony. W tym dniu po zjedzeniu zdrowego śniadania każde dziecko otrzymało numer startowy. Bieg, jak każde profesjonalne zawody, rozpoczął się rozgrzewką, w trakcie której dzieci ćwiczyły w rytm piosenki Tofa Tafa. Następnie każda grupa przedszkolna wraz z wychowawcami pokonała wyznaczony dystans, a dzieci, które nadal miały siły mogły wziąć udział w wyścigach. W maratonie wzięło udział 60 uczestników. Wszyscy dzielni maratończycy dobiegli do mety, za co otrzymali złote medale oraz dyplomy.

Nasze przedszkolaki przebiegły łącznie 35 000 metrów.

 

Ogromne brawa dla wszystkich uczestników za wspaniałą postawę i świetne wyniki! Nasze przedszkolaki mają tę moc!!!

 

Galeria 

 

Sebastian Kapeliński (11.06.2022)

ipgrecruitment2022posterplDOŁĄCZ DO NAS JUŻ DZIŚ!

 

Bartosz Czech (29.04.2022)

uefaplaymakers 03Od października do grudnia 2021 nasza szkoła i przedszkole uczestniczyły w projekcie UEFA Playmakers, współorganizowanym przez AP Lotos Gdańsk. Dziewczynki w wieku od pięciu do ośmiu lat brały udział w treningach, poznając tajniki piłki nożnej w przyjaznym otoczeniu kładącym nacisk na dobrą zabawę i grę fair play. Młodym zawodniczkom toważyszyły postacie z bajki Kraina Lodu II - Elsa, Anna i Olaf - dzięki którym dziewczynki spędziły miłe chwile w świecie piłki nożnej. 

 

 

 

Galeria 

 

Sebastian Kapeliński, Mateusz Rydzak - Moc (12.04.2022)