Dyzury psychologow PPP Osiek 1

W związku z czasowym ograniczeniem funkcjonowania do 14 kwietnia 2020 r. w International Preschool of Gdansk już od 16 marca 2020 prowadzone jest kształcenie na odległość.

Od 25 marca 2020 r. naszą pracę regulują następujące rozporządzenia MEN:
zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (https://dokumenty.men.gov.pl/rozporzadzenie_MEN_nowelizacja_-_COViD-19_art_30b.pdf),

w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (https://dokumenty.men.gov.pl/Rozporzadzenie_MEN_COViD-19_art_30c.pdf).

working remotelyW związku z zawieszeniem zajęć w polskich szkołach i przedszkolach informujemy, że sekretariat prowadzony jest obecnie zdalnie.
Zachęcamy do kontaktu mailowego!

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

200229carnival newsOstatniego dnia stycznia odbył się bal karnawałowy. Tematem przewodnim była magia więc odwiedził nas kot, zmieniający się w inne zwierzęta, mówiąca dynia oraz czarownica. Dzieci świetnie się razem bawiły. Chcielibyśmy, aby ten dzień trwał wiecznie!

 

 

 

 

 

Galeria

Dominika Laskowska (29.02.2020)

200228molecularkitchen newsNiedawno mieliśmy w przedszkolu bardzo szczególnego gościa. Była to kuchnia molekularna, która była... niesamowita! Dzieci miały najlepszą zabawę w historii. Intrygujące eksperymenty ze składnikami niedostępnymi w przedszkolu na co dzień. Pyszne soki dymne, lody przygotowane z ciekłym azotem, podłoga dymna, to było naprawdę coś! Dzieci były podekscytowane i zadawały mnóstwo pytań. To był niesamowity poranek w naszym przedszkolu!

 

Galeria

Magdalena Koman (28.02.2020)