Międzynarodowe Przedszkole w Gdańsku
80-531 Gdańsk, ul. Sucha 29

Numer konta: Bank BGŻ 92 1600 1462 1837 4600 5000 0001

Tel: +48 58 342 31 00

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Godziny pracy sekretariatu: 7:30 - 15:30

 

zespół zarządzający:

Wojciech Błaszkowski - dyrekor zarządzający Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Małgorzata Kilian- Pieczonka - dyrektor IPG, koordynator PYP Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

sekretariat:

Joanna Jefimik - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

księgowość:

Joanna Morawska - główna księgowa Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

rozliczanie czesnego:

Aneta Lamparska - specjalista ds. kadr i płac Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

Inspektor ochrony danych - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.