Bardzo nam miło, że zainteresowała Państwa oferta naszej placówki. Zapraszamy do uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym na rok 2021/2022. 

W roku szkolnym 2021/2022 będziemy przyjmować dzieci do grup: Junior (3-latki), Senior (4-latki) oraz Grupy 0 (5,6-latki).
Prosimy o zapoznanie się z poszczególnymi krokami rekrutacyjnymi do naszego przedszkola:

Krok 1. Spotkanie informacyjne

Podczas spotkania zostanie przedstawiona Państwu oferta naszej placówki. W trakcie wizyty będą mieli Państwo szansę spotkać się z dyrektorem, obejrzeć przedszkole oraz teren wokół placówki. Po wcześniejszym umówieniu istnieje także możliwość uczestniczenia w krótkich zajęciach. W przypadku, gdy nie mają Państwo możliwości obejrzenia przedszkola prosimy od razu o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Krok 2. Formularz

Przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego (Formularz zgłoszenia) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub wypełnienie go w siedzibie International Preschool of Gdansk/Międzynarodowego Przedszkola w Gdańsku przy ulicy Suchej 29.

Krok 3. Wpisowe oraz podpisanie umowy

 

 

W sytuacji większej liczby zgłoszeń niż miejsc, w pierwszej kolejności zostanie przyjęte rodzeństwo dzieci uczęszczających do International School of Gdańsk oraz pozostałych placówek Gdańskiej Fundacji Oświatowej. Przy pełnej grupie rodzice mogą wpisać dziecko na listę rezerwową.

 

Zapisy:

International Preschool of Gdansk

ul. Sucha 29

80-531 Gdańsk

Tel: +48 58 342 31 00

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy sekretariatu: 7:30 - 15:30